Firma Emerson (NYSE: EMR), z siedzibą w St. Louis, Missouri (USA), to globalny lider łączący technologię i inżynierię zapewniające innowacyjne rozwiązania dla klientów na rynkach przemysłowym, komercyjnym i konsumenckim na całym świecie. Emerson dostarcza rozwiązania w ramach dwóch segmentów biznesowych: Automation Solutions (sterowanie procesami, automatyka przemysłowa, technologie montażowe, aparatura elektryczna i oświetleniowa), oraz Commercial & Residential Solutions (rozwiązania komercyjne i mieszkalne). Więcej informacji znaleźć można pod adresem www.Emerson.com.

Marka ASCO™ jest światowym liderem na rynku w zakresie produkcji elektrozaworów i automatyki przemysłowej, należy do amerykańskiego koncernu Emerson, który łączy najnowsze technologie, inżynierię i najbardziej innowacyjne rozwiązania.

Zakładzie Produkcyjnym w Łodzi oferujemy ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie zajmującej się produkcją elektrozaworów, siłowników i podzespołów do nich. Główny profil produkcji stanowi obróbka skrawaniem i montaż.

Więcej informacji na stronie www.emerson.com

Firma

ASCO NUMATICS Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Data Quality Engineer (Codification Engineer)

Miasto/województwo

Ul. Kurczaki 132, Łódź

Publikacja

2019-06-12

Opis Firmy

Lokalizacja: Łódź

ROLA STANOWISKA

Data Quality Engineer (Codification Engineer) jest odpowiedzialny za wszystkie czynności związane ze wsparciem baz danych jednostek biznesowych; tworzenie, formatowanie i jakość kodyfikacji związanej z produktami firmy. Osoba ta będzie zaangażowana w tworzenie nowych pozycji/kodów w Głównej Bazie Danych (Euromaster) jak i wsparcie tworzenia specyfikacji materiałowych (BOM) w poszczególnych zakładach produkcyjnych w Europie.

KLUCZOWE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Wprowadzanie i utrzymanie danych w Głównej Bazie Danych produktów europejskich dla zarówno istniejących, jak i nowych produktów,
  • Współpraca i wsparcie działu kodyfikacji i innych globalnych grup zajmujących się kwestiami technicznymi i wprowadzaniem produktów na rynek
  • Tłumaczenie kodów produkcyjnych na kody katalogowe, handlowe i lokalne,
  • Realizacja procesu Execute European Code Request przy użyciu standardów europejskich i lokalnych. Zarządzanie wnioskami Code Request, i przyśpieszenie aktywacji kodu lokalnego,
  • Współpraca z kierownictwem i Data Quality Managerem w celu usprawnienia standardów danych i procesów poprzez realizację projektów w obszarze zarządzania jakością danych,
  • Cykliczne raportowanie Data Quality Managerowi postępów w realizacji zadań zgodnie z wymogami (tygodniowe, dzienne lub miesięczne),

KWALIFIKACJE:

Niezbędne

  • Ukończone studia inżynierskie (Inżynier lub Magister Inżynier),
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość / umiejętność zrozumienia ogólnych koncepcji inżynierskich i BOM,
  • Wiedza i doświadczenie w obszarze procesów kodyfikacji produktu,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie,
  • Umiejętność pracy samodzielnej i wykorzystywania możliwości eskalowania problemów,
  • Silna motywacja, aktywna postawa z mocnymi umiejętnościami analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Precyzja i wyjątkowo odpowiedzialna postawa w kontekście wymogu dochowania bezwzględnej staranności,

Mile widziane

  • Preferowane predyspozycje mechaniczne w obszarze kontroli płynów, części napędu i sterowania hydraulicznego i nazewnictwa produktów,
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie rozwoju produktu, metod i systemów produkcyjnych będą mile widziane,

A co możemy Ci zaoferować?

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę na stanowisku stwarzającym realne możliwości rozwoju kompetencji

  • Wsparcie w początkowym etapie wdrożenia poprzez objęcie programem „Adaptacji Nowych Pracowników” przez okres pierwszych 3 miesięcy pracy na stanowisku,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Multikarnet sportowy dofinansowany przez Pracodawcę,

  • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Firmową stołówkę z posiłkami dofinansowanymi przez pracodawcę,

  • Świeże owoce w ramach "witaminowych piątków".