ASCO jest światowym liderem na rynku w zakresie produkcji elektrozaworów i automatyki przemysłowej, należy do amerykańskiego koncernu Emerson, który łączy najnowsze technologie, inżynierię i najbardziej innowacyjne rozwiązania.

Firma Emerson to globalny lider łączący technologię i inżynierię zapewniający innowacyjne rozwiązania dla klientów na rynkach przemysłowym, komercyjnym i konsumenckim na całym świecie. Założona w 1890 r. w St. Louis, w stanie Missouri w USA, Grupa Emerson dostarcza rozwiązania w ramach segmentów biznesowych: Automation Solutions (sterowanie procesami, automatyka przemysłowa, technologie montażowe, aparatura elektryczna i oświetleniowa), oraz Commercial & Residential Solutions (rozwiązania komercyjne i mieszkalne).

W Zakładzie Produkcyjnym w Łodzi oferujemy ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie zajmującej się produkcją elektrozaworów, siłowników i podzespołów do nich. Główny profil produkcji stanowi obróbka skrawaniem i montaż.

Więcej informacji na stronie www.asconumatics.pl

Firma

ASCO NUMATICS Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Miasto/województwo

Łódź

Publikacja

2018-04-13

Opis Firmy

Asco Numatics jest światowym liderem na rynku w zakresie produkcji elektrozaworów i automatyki przemysłowej, należy do amerykańskiego koncernu Emerson, który łączy najnowsze technologie, inżynierię i najbardziej innowacyjne rozwiązania.
Grupa Emerson to globalny lider łączący technologię i inżynierię zapewniającym innowacyjne rozwiązania dla klientów na rynkach przemysłowym, komercyjnym i konsumenckim na całym świecie. Założona w 1890 r. w St. Louis, w stanie Missouri w USA, Grupa Emerson dostarcza rozwiązania w ramach pięciu segmentów biznesowych: Sterowanie procesami (Process Management), Automatyka przemysłowa (Industrial Automation), Systemy dystrybucji energii/sieci zasilające (Network Power), technologie klimatyzacyjne (Climate Technologies), oraz rozwiązania komercyjne i mieszkalne (Commercial & Residential Solutions). W roku 2013 poziom sprzedaży wyniósł 24,7 miliardów dolarów, a ponad 130 tysięcy pracowników zatrudnionych w 150 krajach, sprawia, że Emerson ma zorientowaną na klienta i wyniki kulturę, w której osiągnięcia pracowników są doceniane i nagradzane.

W Zakładzie Produkcyjnym w Łodzi oferujemy ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie zajmującej się produkcją elektrozaworów, siłowników i podzespołów do nich. Prowadzimy sprzedaż eksportową do wielu krajów w Europie. Główny profil produkcji stanowi obróbka skrawaniem i montaż.

Nazwa stanowiska: Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac
Lokalizacja: Łódź

Opis stanowiska pracy:

Młodszy specjalista ds. kadr i płac odpowiada za terminowe i prawidłowe naliczanie wynagrodzeń i związanych z nimi obciążeń publiczno-prawnych oraz realizację strategii pracodawcy w obszarze kadr i płac zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami prawa.

W tej roli Twoją odpowiedzialnością będzie:

  • Aktywne uczestnictwo w procesie obliczania wynagrodzeń Pracowników
  • Przygotowywanie wymaganej dokumentacji kadrowo – płacowej
  • Gromadzenie informacji o godzinach przepracowanych przez Pracowników, ich absencjach i innych zdarzeniach
  • Aktywne uczestnictwo w prawidłowym i terminowym sporządzaniu wymaganej dokumentacji dla  instytucji publicznych (US, ZUS, PFRON, GUS itp.)
  • Współpraca z Agencją Pracy Tymczasowej
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z Pracownikami w sprawach kadrowo - płacowych

Podstawowe kwalifikacje:

  • Wykształcenie – minimum średnie
  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze kadr i płac
  • Znajomość obowiązujących przepisów w obszarze kadr i płac
  • Zdolności organizacyjne i komunikacyjne, dbałość o szczegóły i poufność danych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z Pracownikami w tematach związanych z wynagrodzeniami, absencjami itp.
  • Praktyczna znajomość programu MS Excel
  • Znajomość programów kadrowo-płacowych i programu Płatnik będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na stanowisku stwarzającym realne możliwości rozwoju kompetencji
  • Wsparcie w początkowym etapie wdrożenia poprzez objęcie programem „Adaptacji Nowych
  • Pracowników” przez okres pierwszych 3 miesięcy pracy na stanowisku
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Multikarnet sportowy dofinansowany przez Pracodawcę
  • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach
  • Atrakcyjne zaplecze socjalne obejmujące kantynę, automaty kawowe, maszyny z przekąskami itp.