Firma Emerson (NYSE: EMR), z siedzibą w St. Louis, Missouri (USA), to globalny lider łączący technologię i inżynierię zapewniające innowacyjne rozwiązania dla klientów na rynkach przemysłowym, komercyjnym i konsumenckim na całym świecie. Emerson dostarcza rozwiązania w ramach dwóch segmentów biznesowych: Automation Solutions (sterowanie procesami, automatyka przemysłowa, technologie montażowe, aparatura elektryczna i oświetleniowa), oraz Commercial & Residential Solutions (rozwiązania komercyjne i mieszkalne). Więcej informacji znaleźć można pod adresem www.Emerson.com.

Marka ASCO™ jest światowym liderem na rynku w zakresie produkcji elektrozaworów i automatyki przemysłowej, należy do amerykańskiego koncernu Emerson, który łączy najnowsze technologie, inżynierię i najbardziej innowacyjne rozwiązania.

Zakładzie Produkcyjnym w Łodzi oferujemy ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie zajmującej się produkcją elektrozaworów, siłowników i podzespołów do nich. Główny profil produkcji stanowi obróbka skrawaniem i montaż.

Więcej informacji na stronie www.emerson.com

Firma

ASCO NUMATICS Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Specjalista ds. Zakupów / Planista Materiałowy

Stanowisko

Specjalista ds. Zakupów

Miasto/województwo

Łódź

Publikacja

2018-12-06

Opis Firmy

Nazwa stanowiska: Specjalista ds. Zakupów / Planista Materiałowy
Lokalizacja: Łódź, Polska

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za optymalne zamawianie materiałów do produkcji z uwzględnieniem potrzeb wynikających z zamówień i prognoz jednocześnie dbając o wartość magazynu na wybranym portfolio materiałów. Specjalista ds. Zakupów raportuje bezpośrednio do Lidera Działu Zakupów.

Obowiązki:

  • Analiza zapotrzebowań na materiały wynikające z bieżącego planu produkcji oraz prognoz,
  • Współpraca z dostawcami, przyspieszanie/opóźnianie dostaw, monitorowanie przebiegu i terminowości realizacji zamówień zakupu,
  • Odpowiedzialność za parametryzację danych dot. materiałów w systemie ERP,
  • Budowanie długotrwałych relacji z dostawcami,
  • Współpraca z działem planowania, jakości, magazynem i produkcją
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Odpowiedzialność za wartość magazynu w ramach własnego portfolio oraz za działania usprawniające
  • Usprawnienia bieżących procesów, identyfikacja i eliminowanie marnotrawstwa.

Podstawowe kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane z obszaru Logistyki lub Zarządzania Produkcją),
  • Minimum rok doświadczenia w obszarze zakupów i logistyki
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodny kontakt z dostawcami zagranicznymi,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office (w tym programu Excel)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i podejmowanie inicjatywy w działaniu
  • Mile widziana znajomość dowolnego systemu ERP.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę na stanowisku stwarzającym realne możliwości rozwoju kompetencji,
  • Wsparcie w początkowym etapie wdrożenia poprzez objęcie programem „Adaptacji Nowych Pracowników” przez okres pierwszych 3 miesięcy pracy na stanowisku,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Multikarnet sportowy dofinansowany przez Pracodawcę,
  • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Firmową stołówkę i darmowe owoce dla wszystkich pracowników w ramach „witaminowych piątków”.